Hlavne menu We are sorry, but magazine AMMO is suspended. Here is just read-only access to the articles archive. Some features are removed because they were outdated, pointless in read-only (voting and pools), or it was missused by spammers (comments) etc. Now the webpages aren't maintained so when something will get broken most probably it won't be fixed at all. If you liked our magazine then please make donation with paypal so we can pay for traffic on this server.

TOP Internet
01 www.doodie.com 15 bodov
02 www.naj.sk 3 body
03 HELL.sk :: tHe dARkESt plACe 2 body
04 www.agent.sk 1 body
05 Star Wars: Talker 1 body
06 www.goo.sk 0 body
Najnovsie clanky
Kvalitné služby podľa skúseností iných - TopSlužby.sk
LOTR - Dve veže - Parodia - Scénka 2. časť
Neverwinter nights
Children Of Bodom-Hatebreeder
Kult Duny - 6. časť (Bonus)
Kult Duny - 5. časť (Filmy, Hry)
Dobré ráno. (morc certa, hora incerta...)
Kult Duny - 4. časť (Knihy 2/2)
Stretnutie Spoločenstva Tolkiena
GRAVE DIGGER – Knights Of The Cross
Kult Duny - 3. časť (Knihy 1/2)
Kult Duny - 2. časť (Pojmy)
Kult Duny - 1. časť (Úvod)
LOTR - Dve veže - Parodia - Scénka
Jackass
Vsetky clanky
Airsoft - Specnaz [4 clanky]
Básne [6 clankov]
Fantázia [4 clanky]
Filmy a DVD [51 clankov]
Hardware [10 clankov]
Hry [170 clankov]
Hry, návody [6 clankov]
Hudba [8 clankov]
Internet [7 clankov]
HELL.sk :: tHe dARkESt plACe
Star Wars: Talker
www.agent.sk
www.doodie.com
www.goo.sk
www.naj.sk
Knihy [6 clankov]
O AMME [4 clanky]
Pandemonium [10 clankov]
Poviedky [14 clankov]
Programy [18 clankov]
Rôzne [8 clankov]
Technické [3 clanky]
Úvahy [8 clankov]
Výuka [50 clankov]
Zábava [5 clankov]
Zdravie [15 clankov]
Celkovy pocet clankov: 407
www.staznosti.sk 
Internet | Dna 1.11.2001 | Daniel Duriš | 3 znamky, priemer 2.00 | 6540 videni | 1224 WAP videni

Sťažnosti.sk - zaručené riešenie vašich sťažností

Projekt Sťažnosti.sk vznikol v septembri 1999 a bol spustený 1. januára 2000. Dnes už teda ide o site s dvojročnými skúsenosťami. Sťažnosti.sk prevádzkuje občianske združenie Cybernet Corporation a ide o projekt zameraný na problémy, ku ktorým dochádza pri styku obyčajného človeka s rôznymi súkromnými firmami ako i štátnymi inštitúciami a podnikmi. Takéto problémy sa monitorujú a zároveň publikujú na internetových stránkach.

Každý z nás sa už niekedy stretol s neserióznym prístupom firmy, ktorej služby si zaplatil, no možno aj s pravým opakom - spoločnosťami, ktoré jednajú s klientom na úrovni a poskytujú kvalitné služby. Náš projekt sťažnosti no i pochvalné kritiky monitoruje a po reakcii dotknutej strany (v prípade negatívnej kritiky) sa oba názory objavia na internetových stránkach projektu. Najnovším prídavkom je aj možnosť zaslania podnetu, ktorý je doručený danej firme alebo inštitúcii. Tá ma naňho možnosť reagovať a v prípade reakcie bude podnet, samozrejme, publikovaný. Občania môžu svoje sťažnosti, pochvaly a podnety posielať cez formulár na adrese: http://www.staznosti.sk alebo na email staznosti@staznosti.sk.

Na stránkach sa zároveň priebežne objavujú aktuálne zákony a informácie ohľadne ochrany spotrebiteľa, slobodného prístupu k informáciám a ďalších zákonov orientovaných na občana. Do budúcnosti plánujeme uverejňovať ďalšie znenia zákonov orientovaných na spotrebiteľa a tiež odkazy na štátne inštitúcie a ďalšie mimovládne organizácie.

Od polovice augusta 2001 beží projekt Sťažnosti.sk na PHP publikačnom engine Absolut Engine (http://absolutengine.host.sk ), ktorý bol prispôsobený špeciálne pre účel nášho projektu. S prechodom na dynamické publikovanie pribudlo množstvo ďalších vylepšení pre každého návštevníka. Sú nimi nielen interaktívne ankety s aktuálnymi otázkami, ale aj tabuľky najneobľúbenejších firiem, tabuľky s firmami, na ktoré bolo obdržaných najmenej/najviac sťažností, pochvál a podnetov. Pribudli aj návštevníkmi žiadané diskusie, takže dnes má šancu reagovať každý používateľ na uverejnenú reakciu firmy. Výhodnou je aj služba zasielania týždenného prehľadu o publikovaných sťažnostiach, pochvalách a podnetoch.

Sťažnosti.sk sú kvalitným webom s niekoľkoročnými skúsenosťami, tímom ľudí s efektívne organizovanou prácou a spokojnosťou sťažovateľov. Úspešnosť dokazuje aj percento vyriešených sťažností, ktoré dosahuje vyše 67 percent.

Daniel Duriš, koordinátor projektu


Obr�zok - Klikni a zv�?�� sa
Najnovsie clanky od tohto redaktora