Hlavne menu We are sorry, but magazine AMMO is suspended. Here is just read-only access to the articles archive. Some features are removed because they were outdated, pointless in read-only (voting and pools), or it was missused by spammers (comments) etc. Now the webpages aren't maintained so when something will get broken most probably it won't be fixed at all. If you liked our magazine then please make donation with paypal so we can pay for traffic on this server.

TOP Hry, návody
01 C&C Generals Zero : Hour 35 bodov
02 Diablo, návod 17 bodov
03 Liero, návod 10 bodov
04 UFO, návod 4 body
05 Gobliiins, návod 2 body
Najnovsie clanky
Kvalitné služby podľa skúseností iných - TopSlužby.sk
LOTR - Dve veže - Parodia - Scénka 2. časť
Neverwinter nights
Children Of Bodom-Hatebreeder
Kult Duny - 6. časť (Bonus)
Kult Duny - 5. časť (Filmy, Hry)
Dobré ráno. (morc certa, hora incerta...)
Kult Duny - 4. časť (Knihy 2/2)
Stretnutie Spoločenstva Tolkiena
GRAVE DIGGER – Knights Of The Cross
Kult Duny - 3. časť (Knihy 1/2)
Kult Duny - 2. časť (Pojmy)
Kult Duny - 1. časť (Úvod)
LOTR - Dve veže - Parodia - Scénka
Jackass
Vsetky clanky
Airsoft - Specnaz [4 clanky]
Básne [6 clankov]
Fantázia [4 clanky]
Filmy a DVD [51 clankov]
Hardware [10 clankov]
Hry [170 clankov]
Hry, návody [6 clankov]
C&C Generals Zero : Hour
Diablo, návod
Gobliiins, návod
Liero, návod
UFO, návod
Hudba [8 clankov]
Internet [7 clankov]
Knihy [6 clankov]
O AMME [4 clanky]
Pandemonium [10 clankov]
Poviedky [14 clankov]
Programy [18 clankov]
Rôzne [8 clankov]
Technické [3 clanky]
Úvahy [8 clankov]
Výuka [50 clankov]
Zábava [5 clankov]
Zdravie [15 clankov]
Celkovy pocet clankov: 407
Goblins III, návod 
Hry, návody | Dna 9.9.2001 | Censored | 7 znamok, priemer 2.00 | 7976 videni | 1000 WAP videni

Odskrutkujte mincou hák a zaveste ho na slučku (loop). Zoberte golfovú palicu. Odviažte mašličku vľavo hore a použite palicu na papagája. Vpravo vyberte z krabice korenie a zvon (plunger, tá gumená vecička, keď sa zapchá potrubie). Použite zvon na papagája. Blountom choďte k háku a Chump nech zdvihne závažie. Zoberte dáždnik. Blount sa postaví na ruku a Chump skočí na flagstone. Zoberte zub. Použite dáždnik na dieru v barele a potom použite zub na povraz.
Zoberte dáždnik a použite ho na ľavý hot air. Strčte hlavu do diery (crevice). Golfovou palicou tresnite Herculesovi a Gromelonovi. Zoberte chlieb. Použite mincu na Maca a kým sa pozerá, tresnite ho palicou. Hoďte chlieb do prilby a použite na to palicu, zoberte omrvinky. Skočte na horný flagstone, použite omrvinky na Banzaia (musíte stáť na skale za ním) a tresnite ho palicou, zoberte štít a ruku. Použite ruku na Kenda a zase palicou po hlave, zoberte si naspäť ruku. Použite štít na konár pred Zemblom. Postavte sa na skalu za ním a použite korenie, zoberte palicu. Postavte Blounta blízko Djanga. S Chumpom ťuknite na Djanga a Blount ho musí potiahnuť za jazyk. Použite palicu na rebrík a postavte sa blízko skaly. Chump naláka Punkyho a Blount ho zlikviduje skalou.
Musíte zapáliť svetlo. Zoberte zápalky, sú kúsok pred vami. Použite zápalky, proste klikajte na každé rough area, jedno je to správne (nachádza sa cca nad vami pri hornom kraji obrazovky). Zoberte naberačku a odlomte koniec kosy, vypáčte ním všetky deny. Otvorte lebku, použite „kosu“ na hadičku klauna (scyringe) a zoberte vodu. Naberačkou zoberte krv z nápisu amoniak was here. Nalejte krv pirátovi do fľaše a zoberte ju. Zapáľte mu drevenú nohu a keď na ňu priletí žltý fire, použite vodu a zoberte ho. Fľašu položte na piedestál (pod plošinkou s netopierom). Zoberte klaunovi okuliare (spectacles) a nasaďte ich lebke. Zatvorte ju a máte blue fire. Použite žltý fire na misu a stlačte šťudlík na nápise Amoniak... Zoberte zrkadlo a do misy hoďte aj modrý fire. Zoberte štopeľ zo zelenej ruky a dajte do nej zrkadlo, použite štopeľ na fľašu s red fire a zoberte ju. Naberačkou vyberte žltý fire. S modrým duchom kecať netreba (aspoň myslím). Vrhnite do misy red fire a kecnite s fialovým duchom. Zoberte z lebky okuliare a dajte ich duchovi. Vyberte z misy blue fire. Použite na upíra úlomok kosy. Teraz dajte do misy všetky ohníky.
Zoberte vrch dolmenu aj sculpted stone. Blounta postavte na páku pasce a Chump nech skúsi zobrať mäso. Blountom nadvihnite strechu princeznej. Hoďte dolmen na tŕne a kecnite s rytierom. Zoberte millstone, namočte ho do jazierka (basin) a zahaste ním oheň, zoberte vidličku. Použite vidličku na mäso (v pasci) a nalejte memorum do jazierka. Vložte mincu kamennej hlave do ucha, choďte do krčmy.
Zoberte lyžicu a použite ju na kameň (tam kde ste sa teraz objavili). Dajte Korin kameň (čo ste zobrali zo spodku dolmenu). Skočte do pukliny (fissure) a zoberte cukor, vráťte sa cez hrnček. Chumpa postavte na lyžicu a hoďte na ňu Blountom cukor. Zoberte cukor a postavte sa do okna ku kapitánovej ruke. Chump nech čuchne k paprike a do padajúcich zrniek Blount musí strčiť mäso. Vráťte sa k drakovi (countryside).
Strčte vidličku kamennej hlave do nosa a dajte na ňu mäso. Zoberte si nazad mincu a hajde do krčmy.
Postavte Chumpa na zákazníkovu ruku a Blount mu dá cukor. Zoberte obojok. Použite zvon na piedestál (pod myšacou klietkou) a potom naň použite obojok. Dajte Othellovi mincu a kľúčom otvorte dvere. Pustite dnu draka, donesie vám účet. Zoberte kľúč naspäť a vráťte ho Othellovi, účet dajte kapitánovi (ak to nejde, najprv s ním kecnite) a dostanete list. Pozrite sa do hlavice Korininho meča.
Zoberte prášok z powder keg, zoberte palicu (pri mníchovi) a použite ju na úlomok (flint). Použite palicu na zbytky conquistadora a zoberte prilbu aj úlomok. Wynnonou ťuknite na little beast. Použite flint na inkovu píšťalu. Strčte do diery rúrku (small tubes), nasypte do nej prášok, strčte chlp (wick) a flintom kresnite o kameň, dynamit hoďte na kameň vpravo dolu. Použite flint na peň vpravo a na vytekajúcu „šťavu“ prilbu. Vložte rúrku do diery a požite na ňu flint, zoberte flautu. Ooyu postavte na peň nad little beast. Inkovi dajte flautu a Ooyom skočte na kondora. Začarujte Ooyom na bambus. Teraz môžete zobrať bambus, keď budete potrebovať silnejší dynamit alebo dynamit s lepidlom. Proste pred zapálením pridáte birdlime. Ak sa vám minú knôty, začarujte Ooyom na lebku a natrhajte si nové. Teraz už len zničte všetky objekty na Fourbalusovej veži. Potom sa s ním porozprávajte a tým to hasne. Teraz choďte s Blountom do mesta.
Vojdite do grocery store a dajte mincu chlapovi, potom mu dajte list. Zoberte vajce a kľúč, kľúčom otvorte moonstone lamp. Teraz, ako Blountodlak, zhoďte cupboard (proste naň kliknite). Na plošinke nad night stand nájdite miesto „cornice“ a choďte naň. Z diery vytiahnite kladivo a použite ho na travelling box. Šáhnite dnu a máte vábničku. Teraz tresnite kladivom grocerovi, zoberte mincu a špagetu a nakuknite do nádobky (pot). Vyskočte na pohovku a potom skočte na pružinu. Použite kladivo na Gidouilla (tá hlava/trofej na stene) a zoberte roh. Teraz poďme von.
Kecnite s babkou a do diery na streche dajte dáždnik. Zase s ňou kecnite a máte vak s teplou vodou, použite ho na vajce v hniezde. Zazvoňte dvakrát u alchymistu (doorbell, nie door) a on vám dovolí vojsť, tak choďte dnu.
Prečítajte si pravidlá, aby ste sa nezdržovali. Zoberte vajce a položte ho na hot water bottle. Zoberte škrupinu, dajte ju do mortara, zoberte pestle a použite na mortar. Zoberte misku (predchádzajúci predmet pustíte pravým tlačítkom myši) a po vysypaní ju dajte nazad (pravé myšítko). Otvorte kohútik (faucet), zoberte misku a vylejte vodu do kettle. Hoďte dnu špagetu, zoberte zapaľovač a zapáľte heater. Vyberte špagetu a dajte ju na miesto. Teraz položte roh na ashtray, vezmite zapaľovač a zapáľte, potom ho dajte nazad. Prečítajte všetky stránky z knihy (page turner je to čudo s očami hneď vedľa) a odpíšte si recepty (fyzicky u vás doma na papier). Urobte growixir (všetky ingrdiencie hoďte do tridose mixera a spustite ho) a nalejte ho na baby boa-boa. Urobte zas growixir a nalejte ho do fľaše (bottles, je to kúsok vpravo od mixéra), choďte von z labáku (to town).
Použite growixir na kvetináč (bud) a pošlite Fulberta hore po stonke. Zoberte list a použite ho dvakrát na zrkadlo (a nezabudnite si napísať recept.) Použite growixir na rastlinku pri starenke. Ztiahnite za páku (úplne vpravo). Teraz si pripravte Fulberta, aby mohol hneď ako bude Blount na guli zatiahnuť páku (=keď je Blount na guli, Fulbert ťahá). Keď je Blount hore, Fulbert nech vylezie po stonke rastliny pri babke. Teraz sa Fulbert môže položiť na medzeru medzi strechami, aby Blount zobral podrážku topánky, potom sa vrátia komínom dolu. Použite growixir na vtáča (boucassier) a choďte ku grocerovi. Kým Blount drží night stand, Fulbert vyberie spod neho mydlo. Vezmite mydlo a Fulbert nech stlačí switch (vľavo dole). Použite kladivo na pascu, zoberte kosť a choďte do mesta.
Blounta postavte ku kanálu, Fulbert nech ide na stonku floriánu a vystraší ženskú, Blount musí zachytiť padnutý kvet. Teraz do labáku.
Zoberte kosť a hoďte ju do mortaru, zoberte pestle, použite na mortar, berte misku a prázdnu ju vráťte nazad. Zoberte kvet a hoďte do still, vezmite zapaľovač a použite na still. Ak voda nie je, zas otvorte faucet a vodu vylejte do kettle, hoďte dnu podrážku, zapaľovačom zapáľte, vyberte podrážku. Už máte ingrediencie na speedixir, tak ho urobte a nalejte do fľaše, potom hijó do mesta.
Choďte na strechu a vypite Blountom speedixir (použite na seba), Fulbert nech urobí most k zvonu. Blont použije vábničku na zvon, Fulbert zas spraví most, Blount poťuká Jeffa Boucassiera (klik myšou bez predmetu) a uteká okamžite po pierko ku kanálu (v prípade neúspechu opakujte, kým pierko nedostanete.) Teraz zase do labáku.
Napustite si vodu (faucet) a vylejte ju do nádržky (basin, je v okne), zoberte mydlo a pužite na nádržku. Položte pero na ashtray a zapáľte. Kvapnite memorum do still a zapáľte. Urobiť flyixir je ťažšie, tak to popíšem. Vysypte misku so spáleným perím aj vydestilované tears of joy do mixéru. Teraz použite mincu na ventilátor (fan), zoberte kľúč a namočte do nádržky s mydlovou vodou. Použite kľúč na ventilátor a je to. Spustite mixér a nalejte flyixir do fľaše.
Zoberte vrecko (bag) a použite na balón (nacelle). Zoberte nôž a použite na ballast, tým odstránime kozu. Použite golfovú palicu na fishing line. Na ľavej strane pri útese je corner of the cloud, pri takej šípke z troch pixelov, treba trošku hľadať. Použite naň udicu. Pokecajte s Ooyom, poskáčte na inflator (pri žabe) a keď balón priletí k Ooyovi, nasadnite naň (Ooyom). Zakúzlite Ooyom na Tuft, vystrčí sa obor. Pustite ďalší balón a Ooya prejde na poslednú plošinku, tam začarujte na kameň a choď te do krajiny Foliander.
Použite udicu na ďalekohľad (pri chlapovi v prilbe (Colossus)). Nasadnite s Ooyom na shovel (vľavo dole) a Blountom ťuknite do controls of catapult. Teraz Blount použije teleskop (vpravo) a Ooya môže začarovať na syr. Teraz sa Ooya vráti. Nastavte katapult tak ako bol (stredná poloha) a nasadnite Blountom na shovel. Ťuknite Ooyom do controls of catapult a potom začarujte na Colossusove trofeje (tie lodičky nad ním). Použite udicu na červíka. Blount nastaví katapult na strednú polohu a stlačí control of crushing robot, potom nastaví katapult na ľavú stranu. Ooya zas začaruje lodičky a Colossus by mal prísť o prilbu. Vraciame sa k oblakom.
Použite ďalekohľad na stain (fialový kúštik v ľadovej hore). Ooya nech ide k obrovi a Blount vypustí balón a maká k oblaku. Keď sa Ooya chytí, použite nôž na oblak, obor kýchne a Ooyu odfúkne doprava. Odrežte (nožom) balastu koľko sa dá (lano by malo byť rovno). Ooyu postavte na kopček s kráterom a Blount zapchá dolný gejzír. Ooya naskočí na balón a nahádžte vreciek koľko vojde (Ooya potom sám vystúpi) a začarujte na zmrznutého chrobáčika Bizoo. Blount zoberie Bizoo a použije udicu na dieru v oblakoch. Ooyu prepravte známym spôsobom (balóny) na druhú stranu a ideme do krajiny Foliander.
Použite piliara (sawfish) na trám/stĺp (a column) siete, kde leží Colossus. Začarujte Ooyom na Blounta. Teraz ovládate Blountov tieň. Použite nôž na robota a potom Bizoo na Colossusa.
Na Colossusovej tvári choďte na zub, dostanete špáratko. Teraz choďte na hornú časť dolnej jazvy (to zašívané). Mal by sa objaviť Buggy JR, dajte mu špáratkom, vystrčí sa ďalší, aj ten musí dostať a takto musíte flingnúť všetkým blchám, ktoré sa vystrčia z brady. Posledný je Pa bug. V prípade neúspechu opakujte koľko chcete. Teraz použite špáratko na zatvorené oko a pozrite sa dnu (aby Bizoo ohlásila, že vidí grain of sand). Teraz skočte do ľavého ucha (z nášho pohľadu) a zrnko je von. Zaveste sa na chlp v nose a potom kopnite do zrnka, aby sa odplavilo na slze. Zase sa zaveste na chlp a odvezte sa k zrnku. Kopnite doň a je to. Vráťte sa von k Blountovi (dvere ukáže vpravo hore).
Zoberte zrnko a hoďte ho do ozubených koliesok katapultu, Ooya potom začaruje na lodičky. Zoberte ozubené koliesko a vložte ho do diery v robotovi. Keď sa robot vyšantí, zoberte mu z úst peľ a použite na Colossussa.
S Bizoo choďte na nos. Keď sa začne Colossus škrabať, vráťte sa (na nos) a katapultuje vás to hore. Zoberte peľ a použite na pravé ucho. Zoberte si špáratko a použite ho na nosnú dierku (nostril), teraz choďte na golier (neck).
Skúste sa porozprávať s kráľovnou (Xina). Strážnik vás síce strelí, ale kým sa smeje, použite naňho kladivo a pištoľ je vaša. Zasa sa porozprávajte s Xinou a kým má Pythia zakryté oči, zoberte jej čarovnú paličku. Pošlite Fulberta na svietnik pri Xine a zoberte sviečku. Choďte do dverí vpravo (výdete nimi vľavo hore). Fulberta pošlite na stĺpik (colonnade) a Blount nech skúsi zachytiť padajúce okuliare (spectacles). Teraz Fulber musí bežať do dverí a potom na kvadričku pri fontáne, aby okuliare zachytil (ak nevýde, opakujte). Použite okuliare na cibuľu. Fulberta postavte na tanier, Blount nech skúsi zeleninu. Keď Fulbert rozkýva luster, Blount rýchlo beží na ten druhý (chandelier) a berte obilie (fennel). Teraz strčte sviečku do candlestick (tie tri ruky v stene). A použite čarovnú paličku na sviečku. Tieň čosi povie a tieto povedačky (jedna za každý candlestick) treba zoradiť (použiť sviečku v danom poradí), aby tieň hovoril: I, shadow of the fountain... ...I command the opening to... ...the passage that leads to Bodd. Chapenzi? Skočte do zväčšených úst fontánky k Boddovi.
Použite ruku (tú z inventára) na Bodda, teraz si otvoríme priechod naspäť. Použite čarovnú paličku na sviečky, aby tieň hovoril: Have thought that your passage... ...could reunite one day... ...the two solitary lords? Teraz použite cibuľu na chlapa so sekerou a sekeru mu zoberte. Paličku dajte šašovi (buffoon) a choďte zobrať tanier (dishes, vľavo dole). Dajte pištoľ Tibovi a použite obilie na Fila. Fulbert vylezie na oštep (javelin), rozhojdá jeden luster a na druhý (zas chandelier) skočí Blount. Porozprávajte sa s motýľom-Wynnonou. Fulbert nech vlezie do diery švábov (vľavo od Bodda) a keď Bodd začne trieskať papučou, Blount musí dať buffonovi tanier a potom rýchlo utekať po zostrelenú papuču. Teraz použite mincu na ústa fontány. Dajte Xine papuču a už známym lustrovým spôsobom pošlite Blounta nad krb. Dajte sekeru do hrnca (pot). Fulberta postavte ku candleholderu a Blount nech sa ide skryť do kozuba. Keď sa objaví mačka, Fulbert nech ide na candleholder (rozkýva lebku) a kuchár z hrnca by ju mal odfakliť sekerou. Berte sekeru a lebku a choďte k Boddovi.
Dajte lebku Boddovi a odíďte (to the outside, je to vľavo hore).
Zoberte pravou rukou loptu a potom (ešte kým pravá hádže) aj ľavou, puknete prasiatko, hoďte doň mincu. Teraz choďte to the story book (úplne vpravo hore).
Ťuknite na dieru v strome a poskáčte trikrát na geometry book. Zoberte šípy a dajte ich do diery. Zoberte štetec a choďte k stránke s výpočtami. Fulberta použite na heap of dust a Blount k tomu čuchne (ťuknete na padajúci prach). Pozbierajte všetky čísla a použite sekeru na pravítko (wooden ruler) a zoberte si kus dreva a koňa. Postavte Blounta k pavúkovi a Fulbert nech ide na scenery in moonlight. Pavúk zdrhol a berte deviatku. Vojdite do drawing book a sulpture book, získate kriedu a kružidlo. Hoďte všetky čísla OKREM NULY do kalamára. Použite kružidlo na stránku (sheet, je dolu), zoberte osmičku a šup do kalamára. Namočte štetec. Obráťte stranu knihy (nájdite right corner), domaľujte štetcom cestu, zapískajte na vežu (ťuk myšou) a použite koňa na rytiera.
Obráťte ďalšiu stranu. Domaľujte na dom chlapa a keď ho spláchnu, domaľujte zas. Zoberte mandolínu. Použite mincu na vozík (hore na obrázku), potom použite štetec. Zoberte si mramor a mincu a choďte naspäť k šachovnici.
Zoberte kriedu a použite ju na drevo. Pravou rukou zoberte kladivo, ľavou wood chisel a kladivom udrite na ľavú držiacu chisel. Figúrku namočte do farby a potom na ňu použite štetec. Zoberte pravou rukou, tá ho automaticky položí na hraciu plochu. Použite kružidlo (compass) na mramor. Pravou berte kladivo, ľavou chisel (teraz ten veľký modrý) a kladivom udrite. Zase namočte do farby, potom štetec a položiť na pochu, no a hra sa môže začať. Neviem si celkom dobre predstaviť orientáciu na tej pokrútenej šachovnici, ale vy určite prídete na to ako vyhrať. Všetky potrebné indície sú v pravidlách. Ak by ste toto predsa nevedeli dokončiť, mailnite mi a ja to dopíšem. Ale niečo predsa poradím. Aby ste odstránili gardedámu (chaperon), urobte toto: Ak nie je myšiak vonku, hoďte do prasiatka mincu. Teraz zahrajte na mandolínu (veľkú) tak, že najprv ju chytíte pravou rukou a ľavou ťuknete na soundhole. Othellovi (myši) šibne a môžete ho zobrať. Položte ho na modré políčko pred gardedámu a máme to. Ak ste to už neurobili choďte Blountom loverom ku dverám veže (kde je zostrelený kľúč). Teraz choďte na políčko, kde bola gardedáma a dajte Loverovi malú mandolínu. Choďte na políčko pred vežou a máme to.
Zoberte blountom universal egg a dajte ho do zrkadlo času (mirror of time). Kura použite na stučňujúce zrkadlo a tučné kura dajte cez otvor (passage) vášmu odrazu. Teraz robí váš odraz: Použite tučné kura na access to big hand a potom ho dvakrát použite na zrkadlo chudnutia. Vráťte chudé kura originál Blountovi. Originál: Použije kura na access to small hand, potom ho raz použite na stučňujúce zrkadlo, raz na zrkadlo času a potom zas na stučňujúce zrkadlo. Máme tučnú spliepku a ideme ďalej (to the brain, je to vpravo).
Were-Blountom (W) rozbite window of memory. Blountom (B) stláčajte switch, kým sa neobjaví Colossus, toho udrite W, B zoberie zrnko. W prepne switch (teraz to je páka vpravo), aby výhybka šla na jazero, potom nasadnite do vozíka. Skočte do lake of vision a potom na flagstone, aby ste šli nazad. Teraz ide B: Použite growixir na bud a na rastlinu Fulberta. Nasadnite na vozík a na jazero (lake of...) použite zrnko. Hopnite na flagstone a zas do vozíka, rozbijete bublinu. W prepne výhybku na rovno a nasadne do vozíka. Teraz udrite na imprisoned dragon decoy a skočte do studne (well), je to hneď kúsok vľavo a potom vojdite do dverí. Prepnite výhybku na jazero. B použije zase zrnko a ide na flagstone, potom k vozíku (nenasadne!). W nasadne do vozíka, rozbije bublinu, potom hop na flagstone a rýchlo prepnúť výhybku rovno. B nasadne do vozíka a ak ste to stihli, beriete dragon decoy (vábnička na draky). Teraz zase do studne a potom do dverí. Použite vábničku na auditory pavilion. Použite na draka growixir. Nasadnite na draka a na zrno použite tučnú sliepku, zoberte zrnko pochabosti. Vojdite do dverí vpravo (cca nad lake of...) a použite vábničku na mláku (puddle of dreams) a zoberte kľúč. Vráťte sa dverami a použite vábničku na plot (fence of modesty). Použite kľúč na krabičku, vytiahnite z nej masť a ideme nazad k zrkadlám (vľavo dole).
Použite folly na démona a odrazom zoberte masť. Teraz originál použije masť na úplne ľavé zrkadlo a akonáhole „opeknie“ (taký priondiaty Elvis), použije masť na to isté zrkadlo (na svojej polke, pravda) aj odraz.
Kecnite s pozitívnym pólom božskosti a zoberte spadnutý yarn. Použite sekeru na plot (vľavo dole) a kladivo na stenu (vpravo dole). Stlačte gombík nad stenou (bývalou) a utekajte stlačiť gombík nad plotom (bývalým). Keď ruky zatiahnu (vod odtečie), skočte na reťaz. Zoberte lístok (sacred score) a hoďte ho do prameňa trpkosti (spring of bitternes). Zopakujte procedúru s gombíkmi, ale neskáčte na reťaz, ale dolu, kurzor vypíše basin (môže to byť trošku problém, skúste kliknúť aj mimo stredu priepasti, ten Blountodlak je dakedy trdlo a furt len ide na reťaz). Dajte žlté score anjelovi na stojan a červené démonovi (na stojan). Použite kladivo na oblak (pri démonovi) a bežte hodiť mincu anjelovi do svätožiary (halo). Teraz bežte na noty dolu hodiť yarn a zase procedúra gombíky.
Das ist alles, týmto hra končí, bola to skvelá zábava (aj keď miestami frustrujúce).


Obr�zok - Klikni a zv�?�� sa Obr�zok - Klikni a zv�?�� sa Obr�zok - Klikni a zv�?�� sa Obr�zok - Klikni a zv�?�� sa Obr�zok - Klikni a zv�?�� sa Obr�zok - Klikni a zv�?�� sa Obr�zok - Klikni a zv�?�� sa Obr�zok - Klikni a zv�?�� sa Obr�zok - Klikni a zv�?�� sa Obr�zok - Klikni a zv�?�� sa Obr�zok - Klikni a zv�?�� sa Obr�zok - Klikni a zv�?�� sa Obr�zok - Klikni a zv�?�� sa Obr�zok - Klikni a zv�?�� sa Obr�zok - Klikni a zv�?�� sa Obr�zok - Klikni a zv�?�� sa Obr�zok - Klikni a zv�?�� sa Obr�zok - Klikni a zv�?�� sa Obr�zok - Klikni a zv�?�� sa Obr�zok - Klikni a zv�?�� sa Obr�zok - Klikni a zv�?�� sa Obr�zok - Klikni a zv�?�� sa Obr�zok - Klikni a zv�?�� sa Obr�zok - Klikni a zv�?�� sa Obr�zok - Klikni a zv�?�� sa Obr�zok - Klikni a zv�?�� sa Obr�zok - Klikni a zv�?�� sa Obr�zok - Klikni a zv�?�� sa Obr�zok - Klikni a zv�?�� sa Obr�zok - Klikni a zv�?�� sa Obr�zok - Klikni a zv�?�� sa Obr�zok - Klikni a zv�?�� sa Obr�zok - Klikni a zv�?�� sa Obr�zok - Klikni a zv�?�� sa Obr�zok - Klikni a zv�?�� sa Obr�zok - Klikni a zv�?�� sa Obr�zok - Klikni a zv�?�� sa Obr�zok - Klikni a zv�?�� sa Obr�zok - Klikni a zv�?�� sa Obr�zok - Klikni a zv�?�� sa Obr�zok - Klikni a zv�?�� sa Obr�zok - Klikni a zv�?�� sa Obr�zok - Klikni a zv�?�� sa Obr�zok - Klikni a zv�?�� sa Obr�zok - Klikni a zv�?�� sa Obr�zok - Klikni a zv�?�� sa Obr�zok - Klikni a zv�?�� sa Obr�zok - Klikni a zv�?�� sa Obr�zok - Klikni a zv�?�� sa Obr�zok - Klikni a zv�?�� sa Obr�zok - Klikni a zv�?�� sa Obr�zok - Klikni a zv�?�� sa Obr�zok - Klikni a zv�?�� sa Obr�zok - Klikni a zv�?�� sa Obr�zok - Klikni a zv�?�� sa Obr�zok - Klikni a zv�?�� sa Obr�zok - Klikni a zv�?�� sa Obr�zok - Klikni a zv�?�� sa Obr�zok - Klikni a zv�?�� sa Obr�zok - Klikni a zv�?�� sa Obr�zok - Klikni a zv�?�� sa Obr�zok - Klikni a zv�?�� sa Obr�zok - Klikni a zv�?�� sa Obr�zok - Klikni a zv�?�� sa Obr�zok - Klikni a zv�?�� sa Obr�zok - Klikni a zv�?�� sa Obr�zok - Klikni a zv�?�� sa Obr�zok - Klikni a zv�?�� sa Obr�zok - Klikni a zv�?�� sa Obr�zok - Klikni a zv�?�� sa Obr�zok - Klikni a zv�?�� sa Obr�zok - Klikni a zv�?�� sa Obr�zok - Klikni a zv�?�� sa Obr�zok - Klikni a zv�?�� sa Obr�zok - Klikni a zv�?�� sa Obr�zok - Klikni a zv�?�� sa Obr�zok - Klikni a zv�?�� sa Obr�zok - Klikni a zv�?�� sa Obr�zok - Klikni a zv�?�� sa Obr�zok - Klikni a zv�?�� sa Obr�zok - Klikni a zv�?�� sa Obr�zok - Klikni a zv�?�� sa Obr�zok - Klikni a zv�?�� sa Obr�zok - Klikni a zv�?�� sa Obr�zok - Klikni a zv�?�� sa Obr�zok - Klikni a zv�?�� sa Obr�zok - Klikni a zv�?�� sa Obr�zok - Klikni a zv�?�� sa Obr�zok - Klikni a zv�?�� sa Obr�zok - Klikni a zv�?�� sa Obr�zok - Klikni a zv�?�� sa Obr�zok - Klikni a zv�?�� sa Obr�zok - Klikni a zv�?�� sa Obr�zok - Klikni a zv�?�� sa Obr�zok - Klikni a zv�?�� sa Obr�zok - Klikni a zv�?�� sa Obr�zok - Klikni a zv�?�� sa Obr�zok - Klikni a zv�?�� sa Obr�zok - Klikni a zv�?�� sa Obr�zok - Klikni a zv�?�� sa Obr�zok - Klikni a zv�?�� sa Obr�zok - Klikni a zv�?�� sa Obr�zok - Klikni a zv�?�� sa Obr�zok - Klikni a zv�?�� sa Obr�zok - Klikni a zv�?�� sa Obr�zok - Klikni a zv�?�� sa Obr�zok - Klikni a zv�?�� sa Obr�zok - Klikni a zv�?�� sa Obr�zok - Klikni a zv�?�� sa
Najnovsie clanky od tohto redaktora
Podobne clanky